1N5918APE3/TR12
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N5918APE3/TR12
JLCPCB Part #
C6047734
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 4Ω 5.1V 5uA@2V ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS