1N5918APE3/TR8
MFR.Part #
1N5918APE3/TR8
JLCPCB Part #
C6656990
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 350Ω 4Ω 5.1V 5uA@2V ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS