PIC18F45K50-I/PT
MFR.Part #
PIC18F45K50-I/PT
JLCPCB Part #
C219580
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~5.5V 256Byte 2KB 32KB 33 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS