15KPA75AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA75AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448947
Description
122V 123.8A 15kW 75V 83.8V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS