SST26VF064BEUIT-104I/MF
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST26VF064BEUIT-104I/MF
JLCPCB Part #
C629162
Package
WDFN-8-EP(5x6)
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 cycles 104MHz 15uA 2.7V~3.6V 25ms 25ms@(64KB) 64Mbit SPI WDFN-8-EP(5x6) NOR FLASH ROHS