15KPA64AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA64AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3715358
Description
-55℃~+175℃ 104.2V 144.9A 15kW 2uA 64V 71.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS