15KPA58AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA58AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448770
Description
-55℃~+175℃ 15kW 161A 2uA 58V 64.8V 93.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS