15KPA260E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA260E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448817
Description
-55℃~+175℃ 15kW 260V 273.78V 2uA 36.2A@10/1000us 416.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS