5KP110AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP110AHE3/73
JLCPCB Part #
C3702876
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 28.2A 2uA 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS