5KP250CA
MFR.Part #
5KP250CA
JLCPCB Part #
C1974023
Description
-55℃~+175℃ 12A 250V 2uA 306V 425V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS