MTQH606050S1R5MGT
MFR.Part #
MTQH606050S1R5MGT
JLCPCB Part #
C52128624
Package
SMD,6.2x6mm
Description
1.5uH 18A 21A 5mΩ ±20% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS