MSCD54-821KT
MFR.Part #
MSCD54-821KT
JLCPCB Part #
C915208
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
170mA 5.2Ω 820uH Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS