MSRH6D38-220MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSRH6D38-220MT
JLCPCB Part #
C915301
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.3A 22uH 96mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS