MSCD43-102KT
MFR.Part #
MSCD43-102KT
JLCPCB Part #
C915181
Package
SMD,4.5x4mm
Description
140mA 15.6Ω 1mH Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS