MSRH74-221MT
MFR.Part #
MSRH74-221MT
JLCPCB Part #
C915318
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.17Ω 220uH 360mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS