MLB1005F-000T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB1005F-000T
JLCPCB Part #
C2844526
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0Ω@100MHz 1 500mA 50mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS