MPN3015S100MT
MFR.Part #
MPN3015S100MT
JLCPCB Part #
C52024137
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 1.5A 10uH 357mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS