MNR6045T331MT
MFR.Part #
MNR6045T331MT
JLCPCB Part #
C18222106
Package
SMD,6x6mm
Description
1.27Ω 330uH 630mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS