MNR6020T100MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR6020T100MT
JLCPCB Part #
C20612504
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 105mΩ 10uH 2.1A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS