MLP201610S1R0MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLP201610S1R0MT
JLCPCB Part #
C53114931
Package
0806
Description
1uH 3.8A 4.4A 48mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS