MLW1608RF-2R2MT
MFR.Part #
MLW1608RF-2R2MT
JLCPCB Part #
C2844625
Description
103MHz 2.2uH 560mΩ 600mA Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS