MNR1050T151MT
MFR.Part #
MNR1050T151MT
JLCPCB Part #
C18222150
Package
SMD,10x10mm
Description
1.2A 150uH 2A 438mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS