ACM1211F-800T100
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
ACM1211F-800T100
JLCPCB Part #
C908579
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 10MΩ 125V 2 2mΩ 80Ω@100MHz SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS