ACM1211F-272T15
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
ACM1211F-272T15
JLCPCB Part #
C908584
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5A 10MΩ 125V 2 2.7kΩ@100MHz 50mΩ SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS