MSRH8D43-100MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSRH8D43-100MT
JLCPCB Part #
C915335
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.6A 43mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS