MSRH105R-470MT
MFR.Part #
MSRH105R-470MT
JLCPCB Part #
C915348
Package
SMD,10.2x10mm
Description
130mΩ 2.38A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS