SMAJ100C
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ100C
JLCPCB Part #
C3702381
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 100V 111V 179V 2.23A 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS