CR021101F
MFR.Part #
CR021101F
JLCPCB Part #
C4254263
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS