CR081032F
MFR.Part #
CR081032F
JLCPCB Part #
C4238452
Description
-55℃~+155℃ 10.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS