RN73F1ETD1002B
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
RN73F1ETD1002B
JLCPCB Part #
C5732959
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount