MPTR30V100H
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR30V100H
JLCPCB Part #
C3760672
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.4W 1.8A 180mΩ 1A 30V 40A 430mΩ 5.2s 9.7mm 插件 Resettable Fuses ROHS