RC0402FR-0722K1P
MFR.Part #
RC0402FR-0722K1P
JLCPCB Part #
C5842859
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS