MPTR30V500
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR30V500
JLCPCB Part #
C3760759
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 10A 10mΩ 14.5s 14mm 30V 3W 50mΩ 5A 插件 Resettable Fuses ROHS