PTR030V0700-TR1
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR030V0700-TR1
JLCPCB Part #
C2442576
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 3.8W 30mΩ 5mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS