MPRV120V130
MFR.Part #
MPRV120V130
JLCPCB Part #
C3761077
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 10A 120V 120mΩ 15.5mm 2.64W 2.7A 300mΩ 9.6s 插件 Resettable Fuses ROHS