CR021213F
MFR.Part #
CR021213F
JLCPCB Part #
C4254021
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS