MPRV120V135
MFR.Part #
MPRV120V135
JLCPCB Part #
C3761858
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 110mΩ 120V 13.5A 16.3mm 2.7A 20s 3.12W 300mΩ Plugin Resettable Fuses ROHS