MPRV120V070
MFR.Part #
MPRV120V070
JLCPCB Part #
C3762732
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.8W 10.6mm 120V 250mΩ 5A 6.3s 600mΩ 750mA 插件 Resettable Fuses ROHS