CR088661F
MFR.Part #
CR088661F
JLCPCB Part #
C4152315
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS