CR088663F
MFR.Part #
CR088663F
JLCPCB Part #
C4015048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS