CR088660F
MFR.Part #
CR088660F
JLCPCB Part #
C4230866
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS