SG73S2BRTTD362G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD362G
JLCPCB Part #
C5752553
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS