CR0863R4F
MFR.Part #
CR0863R4F
JLCPCB Part #
C4023441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS