CR0490R9F
MFR.Part #
CR0490R9F
JLCPCB Part #
C4253908
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS