CR0463R4F
MFR.Part #
CR0463R4F
JLCPCB Part #
C4152482
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS