CR084873F
MFR.Part #
CR084873F
JLCPCB Part #
C3960273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS