CR102R55F
MFR.Part #
CR102R55F
JLCPCB Part #
C4193185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS