CR0421R5F
MFR.Part #
CR0421R5F
JLCPCB Part #
C4152563
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS