CR083403F
MFR.Part #
CR083403F
JLCPCB Part #
C4152354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS