CR0836R5F
MFR.Part #
CR0836R5F
JLCPCB Part #
C3952870
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS